İSG PANOLARI

Bizerk Isg panoları

Isg pnoları açılım olarak iş sağlığı ve güvenliği anlamına gelmektedir.Günümüzde iş yerlerinde olması gereken bu pano ne yazık ki bazı kurumlarda bulunmamaktadır.Bu pano bilgilendirme için hazırlanmış olup çalışan kişileri olası kazalardan koruma amacı ile hazırlanmıştır.Panolar kendi içinde değişik şekillerde hazırlanabilmektedir.Örneğin yangın tüpü kullanımının nasıl olmalı, işaret levhaları ne anlama gelir ya da mevcut ürünlerin kullanımı nasıl olmalıdır şeklinde yazı ve şemalar bulunabilir. Bizerk firması bu ısg panolarını yaptırmak için kullanabileceğiniz doğru adreslerden birisidir.

Bizerk Isg Panosu Nasıldır?

Bizerk firması isg panoları için örnek olarak 3 adet görsele sitesinde yer vermiştir.Bunun için Bizerk sitesine giriş yaptığınızda karınıza görseller halinde çıkan kategorilerden görsel yönetim bölümüne tıklayın.Burada firma tarafından temin edilebilecek pano örnekleri bulunmaktadır.Buradan ısg panoları kısmına tıkladığınızda karşınıza açılacak yeni sayfada bu ısg panoları ile ilgili örnekler gelecektir.Örnek panolara bakıldığı zaman kazasız gün sayısı, toplam iş kazası ve son kaza tarihi yazan bölümleri içeren kutucuklar bulunmaktadır.Bu kutucuklar iş yeri tarafından doldurulmaktadır.Ayrıca bazı örnek panolarda kazasız rekor gün sayısı ve belli bir kutucuk sayısının devamında gündür kaza olmamıştır şeklinde ibareler de bulunmaktadır. Kaza takip formu ve takip indikatörü gibi farklı kısımlar da bulunmaktadır. Ayrıca panolarda kullanılması zorunlu kişisel güvenlik önlemleri de bulunmaktadır.Bu önlemler bakım, sevkiyat, ziyaretçi ve üretim sahası gibi farklı alanlara özel kullanımı zorunlu önlemler şeklinde belirtilmektedir.

Bizerk; İsg panolarını Bursa, İstanbul, Tekirdağ, İzmit, İzmir ve Eskişehir'deki müşterilerine kısa süre içinde sunmaktadır.